.

.

Списанието се Печати Ад: 1983 Datsun Nissan Турбо ZX 2+2,Промена во Страшни. Нов 5-Брзина. Ние се Водени

Списанието се Печати Ад: 1983 Datsun Nissan Турбо ZX 2+2,Промена во Страшни. Нов 5-Брзина. Ние се Водени

DEN 454.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оригиналниот 1-страница гроздобер боја Реклама од списание.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености и мали главен дупки од списанието обврзувачки.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1982-1983, Nissan.Оригиналниот 1-страница гроздобер боја Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата