.

.

Двигатели Водат Заврши Зелена Продолжен Core Надолу Мерач на Филмот да се Прошири рок на траење за 5 x 500' - 1000' x 47-50 Мерач 1 Ролна

Двигатели Водат Заврши Зелена Продолжен Core Надолу Мерач на Филмот да се Прошири рок на траење за 5 x 500'

DEN 301.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Должина : 500 Метри – 1000 Метри.Тоа ја подобрува стабилноста на производи или пакети.Тоа е поефикасно во ракување и складирање на единици.Тоа помага во одреден степен на прашина и влага заштита.Таа, исто така помага во одреден степен на заштита од сонце (УВ водат заврши).Двигатели Водат Заврши - Обоени Зелени Продолжен Core Надолу Мерач : Двигатели Затемнети Продолжен Core Надолу Мерач Водат Заврши се растеглив филмови кои е завиткан околу објектите.Се држи на предмети цврсто врзан и безбедни од штетата.Во палети unitizing, овие Двигатели' Водат Заврши има неколку utilizations.Објектот Спецификации : ● Пакет Тип : 1 Ролна.● Ширина : 5" ; Мерач : 47 Ga - 50 Ga.● Должина : 500 Метри – 1000 Метри.● Тоа им помага со подолг рок на траење.● Тоа им помага со боја кодирање за униформирани презентација.● Тоа им помага да се задржи кутии остане на палети и правилно поврзана.ДЕМАНТ : ОВА РЕЗИМЕ СЕ КОНВЕРЗИЈА ЗАВРШИ.ТОА ЗНАЧИ КОГА ВО ПРОИЗВОДСТВО ЕДИНИЦА, МАШИНАТА Е ПОСТАВЕНА ДА СЕ КАНДИДИРА НА РАЗЛИЧНИ КОЛОСЕК ИЛИ БОЈА, НАВИВАТ/ФИЛМ, КОИ СЕ ГЕНЕРИРАНИ ВО МЕЃУ ВИСТИНСКИТЕ КОНВЕРЗИЈА ПАРАМЕТРИ, НИЕ ГИ ПОСТАВИ НАСТРАНА, ПОРАДИ НЕГОВАТА ВАРИЈАНТА КАПАЦИТЕТИ.СИТЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата