.

.

ONIVA - Пикник Време бренд Западна Вирџинија Mountaineers - Turismo Туристички Ранец Кулер, (Црна)

ONIVA - Пикник Време бренд Западна Вирџинија Mountaineers - Turismo Туристички Ранец Кулер, (Црна)

DEN 2101.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Издржливи 600 D полиестер изградба.Карактеристики бројни внатрешни и надворешни џебови специјално дизајнирани да се одржи на предмети, ти си најверојатно да се носат.Не се лизга, екстра-удобност ранец ремени.Две големи изолирани внатрешни работи прегради.Мулти-користете мрежа џеб со засилен база и drawstring затворање.Голем нови клип.На zippered pocket скриени под надворешноста размавта како дополнителна безбедност за вашиот повеќето вредни предмети.Една поместена се справи со притисокот.На монтажни вода duffel кој е прилагодлив рамо, рака.Истражуваме светот со Turismo Туристички Ранец Кулер, Пикник Време оригинални патна торба направени од издржлив полиестер платно и спортски повеќе џебови отколку што може да се тресат вашиот пешачење се држи во!Две големи изолирани внатрешни работи прегради се задржи вашата храна и пијат топло или ладно, и мулти-користете мрежа џеб, а zippered pocket скриени под надворешноста размавта, и големи carabiner "алатка" клип ви даде неограничен опции за stowing вашиот опрема.Не се лизга, поместена ранец ремени и поместена се справи со притисокот да ви пешачење во удобноста, додека монтажни шише за вода duffel со прилагодливи рамо, рака значи дека не мора да се запре заедно да патека да остане хидриран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата