.

.

Домашно милениче Продавница I-GO2 Ролери Ранец, Патување Превозникот, столче за Мачки/Кучиња, Мрежа Вентилација, Вклучени Tether, Telescoping се Справи со, Складирање Торбичк?

Домашно милениче Продавница I-GO2 Ролери Ранец, Патување Превозникот, столче за Мачки/Кучиња, Мрежа Вентилација,

DEN 1430.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пет производи во еден; ролери торба, ранец, столче, авиокомпанијата патник и tote.Внатрешни руно подлога.Telescoping се справи со продавници надвор од патот само како еден куфер.Страни може да се прошири за да додадете три инчи на дополнителен простор.Мерки 14"L x 9"W x 19"H; за домашни миленици до 15 килограми.Пет-во-едно јас-GO2 Придружба има telescoping се справи со тркала да функционира како тркалање случај.Може да се користи како ранец, tote, превозникот, или столче и ги исполнува повеќето авиокомпанија патување прописи.Придружба нуди можност да биде продолжен страни за дополнителен простор.Доаѓа со отстранлив подлога за лесна за перење, tether за да се обезбеди животните, и тркало покрива.Предвидено вашето домашно милениче се вклопува во димензиите на производот удобно кога целосно собра, овој објект ќе го поддржува тежината на вашето домашно милениче.За мали миленичиња само - читање големината димензии на производот внимателно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата