.

.

Јасно Мини Ранец Стадион Одобрени, Вода доказ Транспарентен Ранец за Работа, Безбедност на Патување, Концерт & Спортскиот Настан...

Јасно Мини Ранец Стадион Одобрени, Вода доказ Транспарентен Ранец за Работа, Безбедност на Патување, Концерт

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【 Ладно отпорни на Вода и доказ 】- изработен од екстра трајни ладно отпорни на ПВЦ пластика кои не се штетни хемикалии транспарентен ПВЦ водоотпорен материјал, и не треба да се грижите за попуштат во студена зима. 15" рамо се откажат, и да можат да бидат прилагодливи.Големина : 9"H x 7.5"W x 2.8"D. Zippered главната преграда со внатрешни шлиц џеб.Zippered пред џеб за помали предмети.Јасно Мини Ранец , Вода доказ Транспарентен Ранец за Работа, Безбедност на Патување, Концерт & Спорт Event15" рамо капка, и може да биде прилагодлива Големина : 9"H x 7.5"W x 2.8" Zippered главната преграда со внатрешни шлиц џеб Zippered пред џеб за помали предмети.Јасно Ранец Исполниме својот Живот со Боја ви Помага брзо да се добие преку безбедноста, Се полесно да се постигне во да го зграби што треба Лесно да имате брз двојно се провери пред да се излезе во случај на заборавот!.Ладно отпорни на Вода и доказ :Направиле повеќе трајни ладно отпорни на ПВЦ пластика кои не се штетни хемикалии транспарентен ПВЦ водоотпорен материјал, и не треба да се грижите за попуштат во студена зима.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата