.

.

PL26-3 Дупчиња Главата Рамо Завртки 303 Нерѓосувачки Челик Многу од 7#1633A - Неискористени, Неоштетени Објект

PL26-3 Дупчиња Главата Рамо Завртки 303 Нерѓосувачки Челик Многу од 71633A - Неискористени, Неоштетени Објект

DEN 1346.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

PL26-3 ДУПЧИЊА ГЛАВАТА РАМО ЗАВРТКИ 303 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Многу од 7 #1633 A.Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.PL26-3 ДУПЧИЊА ГЛАВАТА РАМО ЗАВРТКИ 303 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Многу од 7 #1633 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата