.

.

Hillman 270030 5LB 7/8 USS FLT за Миење

Hillman 270030 5LB 7/8 USS FLT за Миење

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина : 5.0 lb.Земја на Потекло : Кина.Бренд име : Hillman.Објектот Димензии : 4.8"L x 4.3"W x 3.4"H. Опис на Производот 5 lb.кутија.Z Од Производителот Користи во апликации со ореви и завртки.Станот за миење дава поголема имајќи површина што помага да се спречи лешник или болт главата од кинење преку материјал.Рамни подлошки се најчесто се користи во магацините и ограда зграда.На извика големина е внатрешниот дијаметар на миење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата