.

.

Детроит Оска - Предни Амортизери w/Калем Извори + Задни Шокови Absorbers Замена за периодот 2007-2012 Nissan Altima - 4pc Сет

Детроит Оска - Предни Амортизери w/Калем Извори + Задни Шокови Absorbers Замена за периодот 2007-2012 Nissan

DEN 4926.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Altima.Комплет Вклучува : 2x Пред Рамења & Серпентина Извори + 2x Заден амортизер.Детроит Оска амортизер се изградени на највисок квалитет и нуди врвни перформанси.О-прстен обезбедува притисок на внатрешната цевка и создава построги печат да се задржи на вентил помалку подложни на нечистотија, носат и замор.Детроит Оска Суспензија компоненти се подготвени да ги исполнуваат строги барања на денешната странските и на домашните патнички автомобили, камиони и спортски автомобили. 10-Годишна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата