.

.

Moshi на Кодексот за Лаптоп Случај за MacBook 12, Лесни Вегетаријанска Кожа, Времето-Отпорни Слој, Viscotex Мемориска Пена, Носејќи Заштитна Торба Стилски Ракав, Оникс Црна

Moshi на Кодексот за Лаптоп Случај за MacBook 12, Лесни Вегетаријанска Кожа, Времето-Отпорни Слој, Viscotex

DEN 1438.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилност : Дизајнирани за Mac Book 12 (2015-2017).Не се компатибилни со други Mac Book модели.Премиум Материјалот s Кодексот е лесен, дизајнер за носење прилагодени исклучиво за вашиот Mac Book 12. Нејзината мека, вегетаријанци кожа надворешноста е површински третирани со времето-отпорни слој и внатрешна обвивка е наредени со Viscotex мемориска пена за да перница вашиот уред од шокови и испакнатините.Кодексот има елегантни заврши околу, патент за брз пакување и отпакување.Нејзините clamshell дизајн ви овозможува да го користите вашиот лаптоп и пристап до сите пристаништа, без да ја отстраните од case.By комбинирање на стил и функционалност, Кодексот 12 испорачува најдобри во софистицирани Mac Book заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата