.

.

TiMOVO Носителот Случај за Apple Молив 1 & 2 Генералот, iPad Перо Носителот, СТП Кожа Ракав Покритие за iPad Воздухот 4 / iPad 10.2 / Pro 11&12.9 / Samsung Специјалното Пенкало, Носење На USB Каб?

TiMOVO Носителот Случај за Apple Молив 1 & 2 Генералот, iPad Перо Носителот, СТП Кожа Ракав Покритие за iPad

DEN 206.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СОВРШЕН COMPATIBLITY - Совршено дизајниран за вашето драгоцено Apple Молив 1 & 2 Генерација, како што се i Pad Воздухот 4 2020 година (10.9 инчен), i Pad 8 & 7 Генерација (10.2 инчен), i Pad Про 11 инчен 2018/2020, i Pad Про 12.9 инчен 2018/2020, i Pad Воздух 3 2019 (10.5 инчен), i Pad mini 5 2019, i Pad 9.7 2018, i Pad Про 10.5 2017 и други слични големина перо пенкала.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Премија СТП кожа со мека не-нула микрофибер внатрешни работи.ЗАШТИТА - Заштита на вашиот Apple Молив од шокантен и гребење, обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Трајни отпорен на вода СТП кожа и запечатување патент дизајн го прават тоа полесно да се користи.Answer : ___________________________ Note : Apple Молив се само за илустрација и не се вклучени.ЧУВАЈТЕ ги ВО МЕСТО - Изградена-во кожен џеб и еластична лента ви овозможува да ги чувате пенкала безбедно место и чување на мали додатоци како што се полнење кабел.Компатибилност : ✽ Совршено дизајниран за Apple Молив 1 & 2 Генерација, како што се i Pad Воздухот 4 2020 година (10.9 инчен), i Pad 8 & 7 Генерација (10.2 инчен), i Pad Про 11 инчен 2018/2020, i Pad Про 12.9 инчен 2018/2020, i Pad Воздух 3 2019 (10.5 инчен), i Pad mini 5 2019, i Pad 9.7 2018, i Pad Про 10.5 2017 и други слични големина перо пенкала.Опис на производот : ✽ Заштита на вашиот Apple Молив од шокантен и гребење, обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, шокови и други дневни штети.✽ Премиум СТП кожа со мека не-нула микрофибер внатрешни работи.✽ Вграден-во кожен џеб и еластична лента ви овозможува да ги чувате пенкала безбедно место и чување на мали додатоци како што се полнење кабел.✽ Издржливи отпорен на вода СТП кожа и запечатување патент дизајн го прават тоа полесно да се користи.✽ Материјал : СТП Кожа✽ Забелешка : Apple Молив се само за илустрација и не се вклучени.Пакет се Вклучени : 1 x Apple Молив Случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата