.

.

icolor 15 Торба за Лаптоп Case14.1 14.2 15.6 Инчен Neoprene Лаптоп Рамо Гласник Торба 15.4 Лаптоп Компјутер Двојна Патент Случај Покрие Торбичка Носителот Џеб-Волк

icolor 15 Торба за Лаптоп Case14.1 14.2 15.6 Инчен Neoprene Лаптоп Рамо Гласник Торба 15.4 Лаптоп Компјутер

DEN 495.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов 15 15.4 15.6 инчен Лаптоп Носат во Торба на Ракавите,направен од висок квалитет на нуркање материјал .може да се користи како mouse pad.Светло-тежина и Супер меки Neoprene Издржлив материјал, Поместена рачки, Монтажни и прилагодливи рамо, рака,Светло-тежина и Супер меки NEOPRENE, Издржливи.Двојно патент дизајн,целосно да се заштити вашиот компјутер од тоа да биде изгребани, јавните вода, истиснување и така натаму.Надворешен џеб за адаптер ,глувчето и други Компјутерски Додатоци, двојно патент дизајн за главната преграда, повеќе лесен за употреба.Димензија : За 39cm(15.4 инчен) x 30cm( 11.8 инчен); Компатибилен со : сите 15"/ 15.4"/ 15.6" Лаптоп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата