.

.

Универзална Лаптоп Ракав - 11-12 Инчен Заградата Внатрешна Черупка Компатибилен со Сите Лаптопи и Таблети, СТП Кожа Лаптоп Покрива Случај со Стојат Функција, Водоотп?

Универзална Лаптоп Ракав - 11-12 Инчен Заградата Внатрешна Черупка Компатибилен со Сите Лаптопи и Таблети,

DEN 311.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сеопфатна заштита Водоотпорен и нула доказ изглед : направен на superfine влакна СТП кожа, силна бода обезбеди врвот-надолу заштита за вашиот лаптоп, да се спречи чакал и гребнатини, и не се грижи за јавните.висок квалитет на полиуретан кожа изглед и меки се чувствува внатрешни работи се заштити вашите скапоцени компјутер од случајно гребнатини.Нашите Лаптоп Ракав Случај : Тоа е не само еден компјутер торба, но, исто така, мобилна станица, компјутер торба + топлина дисипација стојат,Мулти функција 2 во 1 лаптоп ракав ултра тенок, лесен лесно да се носат y употреба.Свитлива заградата дизајн : Невидливи Компактен Лаптоп Стојат, лаптоп ракав лесно може да се користи како заградата на функцијата.така што ќе може лесно да работат и да се играат игри во секое време и насекаде.Тенок и лесен : тоа не се направи вашиот лаптоп обемна и може лесно да слајд во вашиот briefcase, ранец или други вреќи.Answer : ___________________________ Note : Само за ултра тенок лап-топ компјутери, а не за подебели играње, лап-топ компјутери.Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел број внимателно пред да нарачате за да се избегне нарачување по грешка.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот сервис и ние ќе предложи задоволително решение во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата