.

.

Мишел Дизајн Работи Пенење Рака Сапун, 17.8-Унца, Ванила Дланка

Мишел Дизајн Работи Пенење Рака Сапун, 17.8-Унца, Ванила Дланка

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Луксузен пенење рака сапун во елегантно дизајниран пумпа фармацевт. 17.8-Унци на шеј путер и алое вера нежно чистење и влогови, оставајќи ја кожата мека и свежо.На невнимателни мешавина на островот, ванила, кокосово и ананас.Убаво спакуван со Мишел Дизајн Работи потпис medallion; домот плоштадот сад.Се комбинираат со Мишел Дизајн Работи' сапуни, лосиони, списанија, и коцки за да се создаде уникатен, персоналните подарок сигурни да се користи и ценети.Шеј путер, алое вера и чисто мириси се комбинираат за да благодат оваа моќна чистење сапун со луксузен и вкусни мириси Мишел Дизајн Дела е познат по.Дарежлив 17.8-унца големината на пенење сапун нуди голема вредност без да се жртвува квалитетот.Убаво спакуван со Мишел Дизајн Работи потпис medallion во домот плоштадот сад.Мишел Дизајн Работи беше формирана од страна на Брус & Дебора Мишел во раните 1980-ти.Првиот производ е елаборат "меморија книгата" се нарекува Нашата Земја Дневник.Уште една омилена, денес, таа е исполнета со класично уметничко дело, чудат цитати, значајни датуми и многу простор да снимате сите настани на годината.Нашата Земја Дневник ќе стане убава снимање на вашиот семеен живот.Кога тие прво ги создал нивниот потпис слон лого, тоа означи сеќавањето на сите нешта посебно.Иако Мишел Дизајн Работи има голема мера се прошири во бања & телото, дома мирис и оркестарот, кога Брус & Дебора се сеќавам и го слават сите на нивните прекрасни клиенти и компанијата е историја, тоа е дури и повеќе фитинг денес!Без разлика дали сте нови или долгогодишен пријател, добредојдени сте да уживате во уметноста, пенливата со нашите англиски сапуни, поставување на домот табела со салфетки, свеќи, плочи, и serveware, и на крајот ја вашата ден со прекрасно мирисна меур бања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата