.

.

WATINC 18Pcs Рака Кукли Одлуки за Полнење за Детска Уметност, Занает Чувствува Sock Чудовиште Кукла Креативни DIY Направи Свој Кукли Цевка Чистење Pompoms Раскажување Улога Иг?

WATINC 18Pcs Рака Кукли Одлуки за Полнење за Детска Уметност, Занает Чувствува Sock Чудовиште Кукла Креативни

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУПЕР КОМПЛЕТ - Пакет доаѓа со 18 компјутери шарени рака, кукли, 1 пакет цевка чистење, 1 пакет pompoms, 1 пакет googly очи, 1 пакет чувствува decors и хартиена кутија.Развој на ИНОВАТИВНИ СПОСОБНОСТ - Тоа помага да се промовира на децата во развојот на мозокот и креативност; Подобрување на имагинацијата, концентрација и зајакнување на рацете на способност и интерактивно способноста за градење на пријателство!.НАЈДОБАР ЗАТВОРЕН АКТИВНОСТ - Овие проекти е лесно, но безбедни и да се забавуваат!Сигурно ќе ги донесат вашите деца среќно детство дома и на училиште!Децата ќе уживаат кога креирате сопствени кукли, diy со пријатели и семејства!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Голем дар и украс за кукли партија, Божиќ, Роденден, ноќта на Вештерките партија, Божиќ итн.Исто така може да биде голема образовни играчка, нагледни средства за наука, проект за во училиште.ОРКЕСТАРОТ НА PUPET КАКО ВИ се ДОПАЃА - Користете ја вашата имагинација за да се направи вашите кукли, нема фиксно шаблони!.WATINC 18 Pcs Рака Марионета на Одлуки за Полнење за Деца ☞Она што ќе добиете? 18 x Шарени Рака Кукли 1 Пакет x Цевка Чистење 1 Пакет x Pompoms 1 Пакет x Googly Очите 1 Пакет x Чувствува Decors 1 x Кутија Оваа достоен пакет DIY Уметност Резерви Сет, ќе биде изненадувачки подарок за деца!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата