.

.

Функционална Тенис Покажувачот на Обука Помош, Дрвени Покажувач за Совладување На Слатката Место

Функционална Тенис Покажувачот на Обука Помош, Дрвени Покажувач за Совладување На Слатката Место

DEN 2376.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????ГОСПОДАР НА SWEETSPOT - Функционална Тенис Покажувачот е одлична алатка за тенисери обука на било која возраст.Оваа дрвена лажица помага да фина мелодија вашиот потези, така што можете да видите повеќе доследно.Обидете се на нашиот тенис помош денес!. ????ПОДОБРУВАЊЕ на НОЗЕТЕ - со цел да се погоди слатка место ќе треба голема нозете на прво место!Нашите тенис покажувачот е одлично парче на тениски тренинг опрема која не само што помага со слатка место, но, исто така, ја подобрува нозете и нагласена движење. ????ШТО се ВКЛУЧЕНИ се вклучи во вашата нарачка ќе биде една Функционална тенис покажувачот направена од најквалитетен Европската Црвена Даб.Должината на покажувачот е 59cm, и тежи 10.86 оз.Овој Покажувач доаѓа со MSV Мека тенис зафат кој е L2 во големина.Главата големина на покажувачот е 12cm x 11.5 cm. ????КОЈ ГО КОРИСТИ ТЕНИС ПОКАЖУВАЧОТ - Овој тениски тренинг помош се користи од страна на про играчи (АТП, WTA, ITF), Јуниори, Тенис Тренери и Рекреативни Играчи.Нашите Тенис покажувачот е пишувано во многу различни Тенис Академии и Тенис Училишта. ????ОДЛИЧЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Нашите елегантен дизајн и цврста конструкција е направена со долговечност во умот.Ние сме убедени во нашите производи и да застане зад нив.Ако има било какви прашања или грижи ве молиме да допрат до нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогне!.Идејата за тенис покажувачот дојде на чешки тренер Јиржи Bartos во 2011 година, додека притискање многу shanks.Тој работел со една локална компанија, да се развие концепт и наскоро неговите ученици беа benefitting.Тениските Покажувачот или едноставно Дрвена Лажица е одлична алатка за тенисери на било која возраст, кои ќе ви помогнат да фина мелодија вашиот потези па може да удри на слатка место повеќе и повеќе и отсечени на вашиот shanks.Еден од неговите први ученици со користење на тениски покажувачот беше Jonáš Forejtek, тековната Помлад Австралија и US Open шампион, кој го виде многу бенефиции од користење на покажувачот.Тоа може да се користи за сите ваши потези.Тоа, исто така, ќе им помогне фина мелодија вашиот обезбедувач фрли која ќе резултира со подобрување на вашата служи со настава доследен фрли.Тенис Покажувачот Користи од Страна на : - Про Играчи (АТП, WTA, ITF) - Јуниори - Понг Тренери - Рекреативни Играчи Тенис Покажувачот се Користи Во : - Тенис Академии Тенис Училишта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата