.

.

Weierfu Помлад Тениски Рекет за Деца Години Стартер Рекет 17 со Капак Чантата мала Тежина(поврзани меѓу себе)

Weierfu Помлад Тениски Рекет за Деца Години Стартер Рекет 17 со Капак Чантата мала Тежина(поврзани меѓу себе)

DEN 525.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно да се Контролира со : тенискиот рекет должина е 431 mm(17 инчи),полесно да се справат/контрола рекет,главата големина е 65 inch2,навој со 14x16 resistent жици,поголема шанса на тенисот топката контакт,повеќе погодна за тенис почетници или почеток,ова деца тениски рекет може да им помогне да развијат тенис вештини повеќе ефикасни.Моќен Замав : Нашиот помлад тениски рекет е направен од врвен квалитет на Алуминиум,тениски рекети тежина е 150 грам(прибл 0.33 lb),Лесни моќ за лесно занишан,многу издржливи и посилни.Стабилност&Трајни : Користете Правоаголна Дел технологија,цврстина и стабилност на тенисот лилјак е значително зголемена,премиум квалитет години тениски рекет за деца.Пакет&Апликација : Ова јуниорскиот тенис рекети се спакувани во еден капак торба,тоа е одличен подарок за децата да се задржи енергетски секојдневно.Gurantee : за Да се гарантира вашиот комплетен и вкупното задоволство, ние нудиме на нашите клиенти 90-Ден гаранција за парите назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата