.

.

Преносни Cordless Рачни Правосмукалка, Farsaw 7000PA Силна Вшмукување, 2 Брзини, 120W Висока Моќност, USB Полнењето, Влажно и Суво Автомобил Правосмукалка за домашно Милениче Кос

Преносни Cordless Рачни Правосмукалка, Farsaw 7000PA Силна Вшмукување, 2 Брзини, 120W Висока Моќност, USB Полнењето,

DEN 537.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лесни Сојата и монети може да се вовлечени со 7000 Pa на моќ.Две-брзо прилагодливи, добива сите нечистотии од секојдневниот мензи и отворено авантури брзо и без напор. 【USB Полнењето, Долго Траење】Со 2000m Ah висок капацитет Литиум батерија, полнење рачни вакуум може да биде целосно наполнета во околу 2-3 часа, со работното време до 20 минути, во 7000 Pa висока вшмукување, и до 30 минути во 5000 Па ниска вшмукување. 【Мие Филтер, долгорочна Употреба】 Висока густина филтер со водечка технологија, монтажни и перат, повеќе моќни и издржливи отколку обичните филтри. 【Пакет се Вклучени】 1* Рачни Правосмукалка, 1* Пукнатина Млазницата, 1* Прашина Четка, 1* Филтер, Полнење преку USB Кабел, 1* Упатство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата