.

.

Darice Мрежа Торба-Црвено-6 мл Стакло Камења

Darice Мрежа Торба-Црвено-6 мл Стакло Камења

DEN 1708.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стакло камења имаат Длабоко црвена боја.Околу 6 оз на камења во Мрежа торба.Камења се одлични за Флорални и други домашни оркестарот проекти.Производ Димензија : 2.8"L x 2.8"W x 1.25"Х. Darice стакло камења имаат длабоко црвена боја.Таму е околу 6 унци на камења во мрежа торба.Овие камења се одлични за флорални и други домашни оркестарот проекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата