.

.

YIDONGZHOUWith Полиран Хром Финиш - не ' Рѓосувачки Челик со Висок Притисок Туш Главата, Луксузни Универзална Туш Систем, Мултифункционален, Лесно да се Чисти и Инсталират?

YIDONGZHOUWith Полиран Хром Финиш - не ' Рѓосувачки Челик со Висок Притисок Туш Главата, Луксузни Универзална

DEN 7800.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Премиум материјал - Ова туш сет содржи само високо-квалитет, внимателно избрани метални делови кои можат да се користат со години, без оглед на интензивна употреба.Материјал - 304 од не ' рѓосувачки челик бранеа никел површината.Изглед и издржливост : Десет слоеви на хром финиш и мулти-слој позлата помине сол спреј тест - туш соба може лесно да се соочи со површина корозија во влажна средина.Врнежи од дожд туш систем е направен со супериорен месинг што нуди силни и издржливи површината.Лесно да се инсталира - Ова туш за полнење не бара посебни вештини, или инсталација на работа и е компатибилен со секој вид на цевка.ПРОИЗВОД INFORMATIONProduct категорија : туш поставите ;Функција : дожд туш ;Материјал : бакар ;Инсталација тип : во ѕидот;Занает : Европската антиквитети ;Работна температура : 90 ;ПРОИЗВОД DESCRIPTIONBathroom Луксузни Туш System Large-област и висок притисок на рачен спреј главата спаси 80% вода;Притисок биланс на вентил за да се заштити од scald;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата