.

.

Мажите Спортски Чевли Мрежа Дише Не се Лизга Носат-Отпорни, Неврзан Удобно Лесни Крос-Кантри Трчање

Мажите Спортски Чевли Мрежа Дише Не се Лизга Носат-Отпорни, Неврзан Удобно Лесни Крос-Кантри Трчање

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На СТП единствена е да се носат-отпорни, мека и еластична, намалување на притисокот на подножјето на секој чекор.Не се лизга шема дизајн на единствена зголемува триењето со подлогата, која во голема мера ја подобрува контрола на спортски чевли, и се чувствува светло и удобно кога се работи.На горниот дел е направен од дише и пот-абсорбента мрежа материјал, кој има карактеристики на пот апсорпција и сувост, без чувство на ограничени и заостанато, остварување на вашите нозе се чувствуваат удобно и дише во текот на денот и многу освежувачки.Дури и ако се носат овие патики за целиот ден на одење и трчање, нема да се чувствувате уморни.Со трчање се лесни и меки како целина, може да се извртени по волја без деформација, и искуство опуштено и unconstrained смисла за носење, што се согласува да човековите функции на телото и овозможува на повеќето удобно кривини.При давањето на сите круг заштита за надворешна услуги, тоа носи поудобно искуство.Целокупниот материјал на патеката трчање е светлина и светлината, која може ефикасно да се намали потрошувачката на спорт и физичка енергија.Модерен и едноставен, секојдневен чевли ви овозможи да одговара на вашиот облека по волја.Секојдневна употреба вклучува : трчање, џогирање, крос-кантри трчање, сите-ден одење, долготрајната работа, возење, одмор, бизнис, работа, забава, сали, спортски, патувања, итн.Мажите трага трчање се создаде поудобно искуство при обезбедување на отворено функционални барања.СТП единствена е многу издржливи единствена, која е погодна за прецизни си го заземат своето место и заштита, прави да се чувствуваат поудобно кога трчање, пешачење и одење надвор.Анти-лизга текстура дизајн обезбедува силна потпора и против пролизгување перформанси, обезбедува стабилно заштита за твоите нозе, и наидува на различни терени мирно.Моден горниот направено на летање ткаени материјали, богата во слоеви, трендовски и убави.Ова е високо-квалитетни мажите трчање, со одлична изработка и квалитетни материјали за да се обезбеди удобност на чевли и направи чевли имаат подолг живот.Мажите Спортски Чевли Големина Табела : НИ 6= CN 38 =Нозе Должина 24cm НИ 6.5 = CN 39 =Нозе Должина 24.5 cm НИ 7.5= CN 40 =Нозе Должина 25cm НИ 8 = CN 41 =Нозе Должина беа 25,5 см НАС 8.5 = CN 42 =Нозе Должина 26cm НИ 9 = CN 43 =Нозе Должина 26.5 cm НИ 10 = CN 44 =Нозе Должина 27cm НИ 10.5 = CN 45 =Нозе Должина 27.5 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата