.

.

uxcell 10 Компјутери Круг Алуминиум ќор-сокак Колона Spacer 3.1x6x2mm(IDxODxH) Златен Тон за Летало FPV Quadcopter Трки РК Multirotors Делови DIY

uxcell 10 Компјутери Круг Алуминиум ќор-сокак Колона Spacer 3.1x6x2mm(IDxODxH) Златен Тон за Летало FPV Quadcopter

DEN 230.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[ФУНКЦИЈА] Директно шупливи цилиндри дизајн, лесен, силен ритам, безбеден. [ПАРАМЕТАР] Вкупната Големина : 3.1x6x2mm/0.12x0.24x0.08inch(ID*OD*H). [ДОБАР КВАЛИТЕТ] Изработени од алуминиумска легура со anodizing мазна површина, корозија-доказ, и издржливи.Може да носи несреќа и нема да се наведнуваат или да се прекине. [ПРИМЕНА] може да се користи за поврзување прачка, влечење прачка, или на врвот на колоната, ја игра улогата на поврзување или проширување на орев.Одговара за РК Авион, FPV Quadcopter, Летало, РК Камион, Дербито, Quad, РК Брод, матична Плоча, CNC, итн. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] 10pcs x Круг Алуминиум ќор-сокак Колона Spacer.Материјал : Алуминиум Легура.Површински Третман : Anodizing Површината.Структура : Директно Шупливи Цилиндри Дизајн.Карактеристики : Лесен, корозија-доказ, и издржливи.Може да носи несреќа и нема да се наведнуваат или да се прекине.Забелешка : препорачливо е да изберете повеќе завртки за зголемување на цврстината!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата