.

.

Мини беспилотни Летала со 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера за Видео во Живо FPV за Деца и Почетници, РК Quadcopter со LED Светла, Стан contro0lled Летало, 3D Flips, надморска Височина Задржете/Обе?

Мини беспилотни Летала со 2.0 ПРАТЕНИК HD Камера за Видео во Живо FPV за Деца и Почетници, РК Quadcopter со

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

0 ПРАТЕНИК .Споделување нивната среќа сигурно ќе се подобри пријателство или родител-дете односи.Главен Материјал : ABS,Електронски Компоненти . 【СЕРТИФИКАЦИЈА & ГАРАНЦИЈА】 : CE FCC ROHS одобрен играчка летало.Летало Димензии : 12.Со Автономна се Врати во Режим на UAV може да се врати за вас(каде што е далечинскиот управувач лоцира) автоматски и брзо, што avoi.Време на полнење : 40mins .Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да го понуди Пакетот Вклучува 1*XXD168 летало 1*Далечински Контролер 1*Телефон Носителот 1*USB полнење линија 1*450m Ah Летало Батеријата 2*Резервни ножеви 1*Шрафцигер 1*Упатство.Ги споделат и да уживаат во повеќето посебни моменти и убава среќен место со вашите пријатели и семејства.Спецификација .Секој има сон на летање слободно во небото и добар далечински управувач хеликоптер играчка ќе ви донесе некои страшни лет искуство. 【МИНИ ГОЛЕМИНА + 2.Батерија за Контролор : 3*AAA батерија(не се вклучени) .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата