.

.

Aerosoles - Жените Драма Клуб Пумпа - Посочи Пети Пумпа со Мемориска Пена Footbed

Aerosoles - Жените Драма Клуб Пумпа - Посочи Пети Пумпа со Мемориска Пена Footbed

DEN 1412.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Човекот направени единствена.Вратило мерки околу not_applicable од лак.СТИЛ и ДИЗАЈН : Фантастичен core пумпа со покачен изглед.Бидејќи тоа е за сите на pointy пети еднаш оваа сезона, ние ви даде точка и wearability, сите завиткани во една топла стил.Ќе се стави на посебно во посебна прилика со новина материјали на врвот на кожа горен дел на спортски 2½" покриени пета.УДОБНОСТА & КВАЛИТЕТ : Удобност пена footbed и возвишено поместена insole да се смири и да поглезите вашите нозе.Изграден со кожа и синтетички материјали да се обезбеди исклучителна удобност и детали.СИЛНА & ТРАЈНИ : Произведени со висок квалитет на материјалите и stitched со прецизност овозможувајќи за силна и стабилна inseams со цврсти и издржливи ѓон.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Пета Остатокот Дизајн Се : патент технологија најде само во Aerosoles.Овој обичај дизајн дистрибуира вашата телесна тежина кон вашиот пета, и далеку од топката на ногата.Резултатот, супериорна удобност во двете високи потпетици и оптоварување така што изгледаат и се чувствуваат одлично.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Можете да се вратите оваа точка од која било причина и да се добие целосна наплата без превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Фантастични core пумпа со покачен изглед.Голема пета форма со crossover жалба – елегантен и уште пешачат-а-ција.И pointy пети дека е целосно погоден за носене. (Види удобноста тема тука?) пета Остатокот технологија додава уште еден елемент на супериорна удобност, и отстранлив footbeds ви овозможи да го прилагодите вашиот одговара.Се лизга на. 2½" покриени пета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата