.

.

Aerosoles Жените Чест Систем Пумпа

Aerosoles Жените Чест Систем Пумпа

DEN 1361.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.СТИЛ и ДИЗАЈН : На snakeskin-стил на дизајн акценти се разликува овој блок пета.Со деликатна глуждот рака и елегантен посочи пети, тие си подготвен да се направи поздравниот на датум ноќ, странките и другите посебни прилики.Кој мека велур од надвор, и иновативни удобност технологија на внатрешноста. 2 ½ " Пета.УДОБНОСТА & КВАЛИТЕТ : Удобност пена footbed и возвишено поместена insole да се смири и да поглезите вашите нозе.СИЛНА & ТРАЈНИ : Произведени со висок квалитет на материјалите и stitched со прецизност овозможувајќи за силна и стабилна inseams со цврсти и издржливи ѓон.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Изградени со Пета Остатокот Технологија, патент технологија најде само во Aerosoles.Овој обичај дизајн дистрибуира вашата телесна тежина кон вашиот пета, и далеку од топката на ногата.Резултатот, супериорна удобност во двете високи потпетици и оптоварување така што изгледаат и се чувствуваат одлично.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Можете да се вратите оваа точка од која било причина и да се добие целосна наплата без превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.рака тип : глуждот рака.затворање тип : тока.На snakeskin-стил на дизајн акценти се разликува овој блок пета.Со деликатна глуждот рака и елегантен посочи пети, тие си подготвен да се направи поздравниот на датум ноќ, странките и другите посебни прилики.Кој мека велур од надвор, и иновативни удобност технологија на внатрешноста. 2 ½ " пета.Пета Остатокот технологија.Вистинска Кожа и велур горниот, Рамнотежа синтетички материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата