.

.

Оливија К Жените Симпатична Ниско Оптоварување Пета Чевли - Лесно Ниска Пумпи - Основни Лизга На, Удобност

Оливија К Жените Симпатична Ниско Оптоварување Пета Чевли - Лесно Ниска Пумпи - Основни Лизга На, Удобност

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пета Висина околу 2,5" Вистинска големина за да се вклопуваат.Класичен дизајн кој е сигурен, како надополнување на секоја модерна жена гардероба.Ажурирање на вашиот личен стил со еден допир на боја или flashy, шарени боја со купување на овој пар потпетици кои ќе траат сите спомени!.Овие прекрасни лесно да се носат чевли понуда рамнотежа и стабилност на целиот ден одење утеха и поддршка на петицата.Мора да се за вашата гардероба за да додадете висина, додека одржување на тренд!.Сакаме платформи за да ни даде поттик во висина и овие се погоден за носене на целиот ден, долго.Ултра лесен дизајн кој е прилагодлив глуждот куќиште за обичај се вклопуваат.Овие одат и со фармерки, шорцеви, здолништа, и вашиот секојдневен секојдневен носат!.Дизајниран за да се олесни целиот ден се носат, овие станови функција удобно, поместена cushioned insole и здрав, гумени outsole што овозможува оптимално одење влечење!Лесно да се лизга на вашиот пар и да уживате во leisurely strolls, насекаде!.ОЛИВИЈА К Жените Симпатична Ниско Оптоварување Пета Чевли - Лесно Ниска Пумпи - Основни Лизга На, Удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата