.

.

Aerosoles Жените Чест Систем Пумпа

Aerosoles Жените Чест Систем Пумпа

DEN 1361.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.СТИЛ и ДИЗАЈН : На snakeskin-стил на дизајн акценти се разликува овој блок пета.Со деликатна глуждот рака и елегантен посочи пети, тие си подготвен да се направи поздравниот на датум ноќ, странките и другите посебни прилики.Кој мека велур од надвор, и иновативни удобност технологија на внатрешноста. 2 ½ " Пета.УДОБНОСТА & КВАЛИТЕТ : Удобност пена footbed и возвишено поместена insole да се смири и да поглезите вашите нозе.СИЛНА & ТРАЈНИ : Произведени со висок квалитет на материјалите и stitched со прецизност овозможувајќи за силна и стабилна inseams со цврсти и издржливи ѓон.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Изградени со Пета Остатокот Технологија, патент технологија најде само во Aerosoles.Овој обичај дизајн дистрибуира вашата телесна тежина кон вашиот пета, и далеку од топката на ногата.Резултатот, супериорна удобност во двете високи потпетици и оптоварување така што изгледаат и се чувствуваат одлично.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Можете да се вратите оваа точка од која било причина и да се добие целосна наплата без превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.рака тип : глуждот рака.затворање тип : тока.На snakeskin-стил на дизајн акценти се разликува овој блок пета.Со деликатна глуждот рака и елегантен посочи пети, тие си подготвен да се направи поздравниот на датум ноќ, странките и другите посебни прилики.Кој мека велур од надвор, и иновативни удобност технологија на внатрешноста. 2 ½ " пета.Пета Остатокот технологија.Вистинска Кожа и велур горниот, Рамнотежа синтетички материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата