.

.

6 Ролни Не-Плетени Ленти Дише Lint Слободни Медицински Лепила Налепница ЈП Micropore Медицински Лента се Тркалаат за Индивидуални Eyelash Екстензии (6 Ролни, Не-Плетени Ленти)

6 Ролни Не-Плетени Ленти Дише Lint Слободни Медицински Лепила Налепница ЈП Micropore Медицински Лента се Тркалаат

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : изработени од не-плетени ткаенини, дише, давајќи ви удобно се чувствуваат.Количина : 6 ролни, 1.25*910cm, доволно за да се задоволат вашите потреби.На lash лента е добар додаток за eyelash екстензии, санитарните, безбедно, не-токсични.Касетата има добра лепило и лесно да се солза, може да се намали во било должината и обликот што треба, ќе се применуваат овие ленти на долните трепки пред eyelash продолжување апликација.Одговараат за поединци, козметика studios, шминка салони, итн. 6 Ролни Не-плетени Ленти Дише Lint Слободни Медицински Лепила Налепница ЈП Micropore Медицински Лента се Тркалаат за Индивидуални Eyelash Extensions Adhesive и Лесно да се tear Good лепило и лесно да се солза, се сече на било која должина или обликот ќе need Save time Easy да се применуваат и да ги зачувате вашите време, со додатоци на eyelash extensions Gentle да skin Sanitary и не-токсични, удобно допир, не му наштети на вашата кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата