.

.

36 Парчиња Гума Прсти Совети Стража со 3 Големини Прст Заштитник Опфаќа Капи за Документација, Сечење, Восок Резба, Гитара Свири и Канцелариски Материјали Задачи, S, M,

36 Парчиња Гума Прсти Совети Стража со 3 Големини Прст Заштитник Опфаќа Капи за Документација, Сечење, Восок

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Светла боја во избрани големини : 24 парчиња гума прсти совети guard (вклучени 6 x сива прсти совети стража, 6 x транспарентен прсти совети стража, 6 x небото сино прсти совети стража, 6 x темно сини прсти совети стража), 3 различни големина вклучувајќи и големи димензии, средна големина, мала големина, да ги исполнуваат на вашиот различните потреби во секојдневниот живот.Мулти-функција : еднократно прст покрие заштитници може да се заштити вашиот прст од документација, сечење, восок резба, гитара свири, канцелариски материјали, задачи, и повеќе, погодни да се носат и да ги отстраните.Квалитетот на силиконски материјал : овие рака прст ракавите се направени на квалитетот на силиконски материјал, гума прсти подлога е флексибилен и лесен за користење, тоа исто така може да се заштити вашите прсти иако вашите нокти се долги, и лесно да се користи за долго време.Се обрне внимание на набавка : клиентите кои го купите овој производ, ве молиме обрнете внимание на тоа дали производот информации е потребно големина, а потоа и место во редоследот по проверка тоа.Широко се користи : овие ракави заштитници се корисни за покривање на вашата страна прсти, ќе ги штити вашите прсти, исто така, може да се примени за сечење, сликарство, накит чистење, изработката, канцелариски материјали и повеќе. 36 Парчиња гума прсти совети стража со 3 големини прст заштитник опфаќа капи за документација, сечење, восок резба, гитара свири и канцелариски материјали задачи Идеален за секојдневна работа : Прсти совети guard може да се заштити вашиот прст од документација, сечење, восок резба, гитара пребројување на гласовите и канцелариски материјали задачи.Спецификации : Димензии : мали, средни, големи Материјал : силикон Боја : сива, транспарентен, небо сина, темно сина Пакетот вклучува : 12 x Големи прсти совети guard 12 x Средни прста совети guard 12 x Мали прсти совети guard Топло напомена : ве Молиме да се стави во место каде децата не можат да постигнат со цел да се избегне јадење од грешки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата