.

.

Вакуум Прилози, Четка Ролери Мулти Површини Лесно Собранието за Дома за Спална соба за Cordless за Дневна Соба

Вакуум Прилози, Четка Ролери Мулти Површини Лесно Собранието за Дома за Спална соба за Cordless за Дневна Соба

DEN 1922.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Двојна акција четка се тркалаат, џогерите и да зема храна, влакна, нечистотија, пет првут и остатоци во исто време, со висок чистење ефикасност.ОДГОВАРА на МОДЕЛИ : Мулти површини четка ролери, одговара за 2787 2554 2590 2593 2596 Cross Wave Cordless Max, високо компатибилни со вашиот вакуум опрема.МУЛТИ ПОВРШИНИ : Ефикасно да ги собереш нечистотија на областа теписи и запечатен хард подови, вклучувајќи hardwoods, плочки, laminates, линолеум, итн.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : Ова се тркалаат четка замена дел е одлична замена за старата или оштетени делови, ефикасно ја подобрува чистење перформанси.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Користете високо квалитетна ABS+влакна материјал, безбедно и издржливи за да го користите, носат отпорни, отпорни на корозија, долг рок употреба.Функција : 1. ОДГОВАРА на МОДЕЛИ : Мулти површини четка ролери, одговара за 2787 2554 2590 2593 2596 Cross Wave Cordless Max, високо компатибилни со вашиот вакуум опрема.2. ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Двојна акција четка се тркалаат, џогерите и да зема храна, влакна, нечистотија, пет првут и остатоци во исто време, со висок чистење ефикасност.3. МУЛТИ ПОВРШИНИ : Ефикасно да ги собереш нечистотија на областа теписи и запечатен хард подови, вклучувајќи hardwoods, плочки, laminates, линолеум, итн.4. ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : Ова се тркалаат четка замена дел е одлична замена за старата или оштетени делови, ефикасно ја подобрува чистење перформанси.5. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Користете високо квалитетна ABS+влакна материјал, безбедно и издржливи за да го користите, носат отпорни, отпорни на корозија, долг рок употреба.Спецификација : Предмет Тип : Четка Roller Material : ABS+Fiber Weight : Прибл. 192g / 6.8 oz Product Големина : Прибл. 5x5x24cm / 2.0x2.0x9.4in Application : Одговара за Cross Wave Cordless Серија 2787 2554 2590 2593 2596 Пакет Листа : 1 x Четка Roller Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Препорачливо е да се замени со нова четка ролери секои 6 месеци за да ги добиете најдобрите чистење ефект.

Кон својствата

Item Type:
Brush Roller
Material:
ABS+Fiber
Weight:
Approx. 192g / 6.8oz
Product Size:
Approx. 5x5x24cm / 2.0x2.0x9.4in
Application:
Fit for CrossWave Cordless Series 2787 2554 2590 2593 2596
Package List:
1 x Brush Roller :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. It is recommended to replace a new brush roller every 6 months to get the best cleaning effect. :
Најдобри предлози во категоријата