.

.

Fulton XP15 0101 Челик Замав-Далеку Топ-На Џек со 10 Патување и 8 Поли Тркало - 1500 lb. Тежина Капацитет

Fulton XP15 0101 Челик Замав-Далеку Топ-На Џек со 10 Патување и 8 Поли Тркало - 1500 lb. Тежина Капацитет

DEN 2783.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Капацитет : 1500 фунти.Патување Растојание Должина : 10 инчен, Повече Должина : 13 инчен, Продолжен Должина : 23 инчи (мерено од центарот на монтажа плоча, на дното на тркала).Царинење : 12.4 инчен (мерено од центарот на монтажа плоча на врвот на џек).Z-MAX 600 Цинк заврши да се спротивстави на корозија.Дизајниран за употреба со морски и комунални приколки, Fulton бренд XP јазик приклучоци се време-тестиран и примена-докажано.нивните топ-на верзии содржи сите потребни монтажа хардвер.XP 15 планината карактеристики 1/2 инчи повлече pin.На Fulton бренд XP топ-преку вртливата месеци (U. S. бр. на ПАТ. 6,302,381) се користат 3-D формирана тешки-мерач челик stampings и комерцијален черупка материјал за монтирање со минимални девијации и максимална поддршка.Месеци имаат повеќе монтажа позиции до 3 инчен x 5 инчен приколка рамка. 8 инчен дијаметар тркала, справи и тркала се испраќаат unassembled.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата