.

.

3/8-16 x 2-1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Превоз Завртки Одделение 18-8 Количина 250

3/8-16 x 2-1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Превоз Завртки Одделение 18-8 Количина 250

DEN 7338.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Превоз Завртки.Молња.На превоз болт, тренерот на гром или круг главата плоштадот вратот болт се користи преку железо зајакнување на плочи од двете страни на дрвена греда.Тоа е вообичаена работа, иако за да ги користите на голи дрва, на квадрат дел даваат доволно сила за да се спречи ротацијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата