.

.

Sylfairy Престилки за Деца Девојки Виножито Галакси Еднорог Престилка со Џебови за Деца Кујната Готвач Престилки за Готвење Печење Сликарство и Партија(Медиум,6-12Years)

Sylfairy Престилки за Деца Девојки Виножито Галакси Еднорог Престилка со Џебови за Деца Кујната Готвач Престилки

DEN 1341.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте не преку порака ако постои било каков проблем. ★Mutil-Useage на Децата Лигавче Престилка : деца лигавче престилка е многу погодна за сликарство, настава и готвење наставата, исто така, може да се примени за уметност предмети, ноќта на Вештерките носии, театарски реквизити, роденден партии и прекрасната активности на тема партија декорација.Искра на вашето дете сетила со овозможувајќи им да се неуредна за време на креативните игра или додека го прават уметнички активности.Популарната еднорог карактер и виножито печатени.Професионално hemmed рабови.Пакет : 2 парчиња Деца Престилка.Откако ќе се направи, исплакнете или користете сапуница крпа за да се добие валкано соблече.Искра на вашето дете сетила со овозможувајќи им да се неуредна за време на креативните игра или додека го прават уметнички активности. Високо квалитетни и издржливи памучна ткаенина,дизајниран со предни џебови во средината на готвач престилки кој е совршен за задржување на практични предмети во текот на слика или садови во игра кујна.Големина на : Мали Димензии Погодни за 3-5 Years; Средна Големина Погодни за 6-12 Years.Вашите деца ќе се фокусира помалку од пребарувањето за нивната прибор и повеќе од забавно.има прилагодлива должина вратот рака, така да може да се избере совршена висина за вас.Прави најубав роденденски подарок за децата, совршен кујнски прибор за готвење, печење, и бонбони-правење на нешто забавно и вкусно!.Не грижете се за хаос, ние ли покриени. Прилагодливи вратот со чека врски.Креативни се игра и уметнички активности имаат централна улога во години учење и развој.Sylfairy Престилка ќе одговараат на вашиот малку една совршено страна, вклучувајќи прилагодливи вратот рака кои лесно може да се прилагоди.Оваа симпатична девојки престилка ќе биде совршен за mommys малку помошници!.Slyfairy Престилка е отпорни на дамки кои било неуредна активност може да се донесе.Тоа е дефинитивно најдобра игра бади за вашето дете за активности како што се работа во градината, Хартија/Чувствував Занает, Експериментите, Глина за Моделирање, и многу повеќе!.Бои : Виножито и Галакси, Сина, Розова. ★Мулти-funtions Дизајн за Деца Престилки : Дојде со декоративен и функционален џебови, лесно за одржување на објектите во рака за време на печење, игра кујна за готвење, бонбони одлуки, сликарство, и помага на мама со работа.Slyfairy Престилка е отпорни на дамки кои било неуредна активност може да се донесе.Светла боја, благодарение на висока дефиниција дигитална технологија на печатење.Не грижете се за хаос, ние ли покриени.Да заборавите за pilling и пукаат.Професионални крои и рабови се уредни доволно. ★Висок Квалитет Виножито Еднорог Престилка : деца Прилагодливи Престилка направен од висок квалитет на полиестер, лесни и издржлив, лесен за чистење.Полиестер платно со 3 D дигитална print за да се направи обрасци повеќе привлечни и светла боја.Тоа е совршен за чување на детска облека заштитени од несакани spills и нота. ★Топло Совети-вистинската боја за девојчиња престилка може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја разлика.Тоа е дефинитивно најдобра игра бади за вашето дете за активности како што се работа во градината, Хартија/Чувствував Занает, Експериментите, Глина за Моделирање, и многу повеќе!.Чувајте ги оние неопходни алатки и mitts достапен во престилка пред џебови за брз пристап. ★Престилки Suitbale Возраст : Животното Печатени Престилка имаат две големина за избор, која е погодна за деца на возраст од 3 до 8 години.Убави Престилка го прави одличен подарок за Божиќ, Празници, Вечера Забави, Родендени,денот на Благодарноста Дена,Семејството Подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата