.

.

Амазон Мажите Најважен е Тенок-одговара Навремено Отпорни на Станот-Пред Chino Панталона

Амазон Мажите Најважен е Тенок-одговара Навремено Отпорни на Станот-Пред Chino Панталона

DEN 464.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Овој тенок-одговара chino панталона карактеристики навремено-слободен ткаенина, рамна пред дизајн, и копчето-преку назад велт џебови за прилагодена се погледне и сите-ден comfort.Zip летаат со копче затворање, странични џебови.Работа направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Ова тенок-одговара chino панталона карактеристики навремено-слободен ткаенина, рамна пред дизајн, и копчето-преку назад велт џебови за прилагодена се погледне и сите-ден удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата