.

.

Лама Кактус Шема Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Лама Кактус Шема Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Водоотпорен полиестер платно.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е лесен, силен, издржлив, убава и модерен, со прилагодливи рака должина, удобно и стабилна.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн, може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, влажни брише, пелени, монета purses, закуски, од страна на Патент, лесно да се преземе, повеќе лесен за употреба.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 28 cm/11.02 инчи, ширина : 18 cm/7.09 инчи, висина : 40/15.75 инчи.Ве молиме проверете ги детален цртеж пред да го купат.Пространа отворање на е лесен за чување.Во внатрешноста на пакет : Еден ранец.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, mountaineering ранец, слободно ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си на родендени, празници, годишнини, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.Ако сте го купиле нашите производи mummy торба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации, ние ќе бидеме во рок од 24 часа Внатре, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, и мулти-џеб дизајн кој може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, пелени, и од страна на патентите.Тоа е лесно да се земе и се користи.удобен.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки да го користите, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн., да ги користите како празник Подароци се одлична идеја.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Забелешка : Поради различни производствени серии и различни следи брендови, вистински производ примени може да имаат мала боја разлика, положба и големина на грешки.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата