.

.

Медиокритет Обука Timer Watch - Розова Диносаурус и Медиокритет Тренинг Шема за Години – Диносаурус Дизајн и Расположливиот Тоалет Седиште Опфаќа за Години - Еднорог Ше

Медиокритет Обука Timer Watch - Розова Диносаурус и Медиокритет Тренинг Шема за Години – Диносаурус Дизајн

DEN 1012.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

АТЕНА ФЈУЧЕРСИ МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА се ВИДИ Е на ВАШИОТ ПРИЈАТЕЛ - идејата е да се има види ве потсети на вашите деца да одат во тоалет или употреба на медиокритет и не сте родител.Направи забава за вашите малку еден.LOOPING ТАЈМЕР - Вашиот медиокритет обука се види, има лесен за подесување програмабилни јамка во тајмер за 30m, 60m, 90m, 2 H и 3 H за да ве потсети на вашите малечки, кога тие треба да одат медиокритет.Исклучување на тајмерот во текот на ноќта или кога сакате.МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА НАЛЕПНИЦА на ТАБЕЛАТА – медиокритет обука е голема пресвртница во било малку еден живот кој е зошто тоа е важно да ги поттикне што е можно тие се подготвени.Не постои ништо подобро од следниве систем каде што вашето дете се наградува секој пат тие употреба на тоалет или преносни медиокритет.УДОБЕН ЗАШТИТНА ЛИСТ - Дозволите на вашето дете да се седне без icky чувство.Секој од нашите медиокритет облоги опфаќа повеќе отколку само за седење, совршен за деца кој треба да се одржи на седиштето.ЗАБАВА & ПРИЈАТЕЛСКИ ЕДНОРОГ ДИЗАЈН - Обука на вашиот малку да се користи на медиокритет?Симпатична и шарени еднорог модел на нашите расположливиот седиште опфаќа ќе ве примами со нив да соработува.Нема повеќе гужва, нема повеќе да се плаче.АТЕНА ФЈУЧЕРСИ МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА се ВИДИ Е ВАШИОТ ПРИЈАТЕЛ идејата е да се има види ве потсети на вашите деца да одат во тоалет или употреба на медиокритет и не сте родител.Направи забава за вашите малку еден.Прави со користење на тоалет вистинска прослава поттикнување на вашиот малку еден.МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА МОЖЕ да БИДЕ ЗАБАВНО Со Медиокритет Обука се Види.Тоа потсетува на децата да одат на медиокритет секој 15 милиони, 30m, 45m, 60m, 90m, 2 H, 3 H.Постојат трепкачки светла и музика на се види кој потсетува на децата да одат употреба на тоалет.Тогаш тајмерот циклуси повторно ќе се врати.Нејзините дека лесно.Овој метод се користи во дневните центри за години и ние сакаме да се донесе до вашиот дом.МЕДИОКРИТЕТ ТАБЕЛАТА Користите црвено erasable за напредок во вашата медиокритет за полнење да се заврши секоја страница од медиокритет-обука награда на табелата со вашето дете е името, на ден од неделата и денот.Користете виси на конец да ја обеси на вратата на бањата така, тоа е во поглед цело време.Додадете награда објекти или активности на дното од секој ден, така што вашето дете знае што тие се со цел за.Не заборавајте да го додадете налепница на релевантни работен ден, секој пат кога тие употреба на тоалет или обидете се peeing или pooping во тоалет или медиокритет.Правејќи го овој вистинска прослава е навистина охрабрувачки за нив и треба да ги мотивира да продолжи да прави добро.Расположливиот Тоалет Седиште Покрива од страна на АТЕНА ФЈУЧЕРСИ ќе помогнат на децата безбедно, заштитено, и удобно како тие го направите на нивниот бизнис.Кога детето треба да оди, не навистина имаат луксузот на време да се исчисти во тоалет седиште темелно.Нашите тоалет седиште маска може да ви помогне со тоа.Секој екстра-голем дел е за 23.5 x беа 25,5 инчи, обезбедување на поголема покриеност во текот на делот кој треба да се користи.Не само што се заштити дното од невидени нечистотија и микроорганизми, тоа штитови малку раце и облека, премногу.Секој свежа состојба се чувствува како да седи на нов тоалет седиште секој пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата