.

.

Медиокритет Обука Timer Watch со Трепкачки Светла и Музички Тонови Розова Диносаурус и Медиокритет Тренинг Шема за Години – Еднорог Дизајн и Расположливиот Тоалет Сед?

Медиокритет Обука Timer Watch со Трепкачки Светла и Музички Тонови Розова Диносаурус и Медиокритет Тренинг

DEN 1012.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.LOOPING ТАЈМЕР - Вашиот медиокритет обука се види, има лесен за подесување програмабилни јамка во тајмер за 30m, 60m, 90m, 2 H и 3 H за да ве потсети на вашите малечки, кога тие треба да одат медиокритет.Нејзините дека лесно.Тоа потсетува на децата да одат на медиокритет секој 15 милиони, 30m, 45m, 60m, 90m, 2 H, 3 H.Не само што се заштити дното од невидени нечистотија и микроорганизми, тоа штитови малку раце и облека, премногу.Исклучување на тајмерот во текот на ноќта или кога сакате.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Не постои ништо подобро од следниве систем каде што вашето дете се наградува секој пат тие употреба на тоалет или преносни медиокритет.ЗАБАВА & ПРИЈАТЕЛСКИ ЕДНОРОГ ДИЗАЈН - Обука на вашиот малку да се користи на медиокритет?Симпатична и шарени еднорог модел на нашите расположливиот седиште опфаќа ќе ве примами со нив да соработува.Направи забава за вашите малку еден.Не заборавајте да го додадете налепница на релевантни работен ден, секој пат кога тие употреба на тоалет или обидете се peeing или pooping во тоалет или медиокритет.Постојат трепкачки светла и музика на се види кој потсетува на децата да одат употреба на тоалет.Печати на враќање превозот етикета.Кога детето треба да оди, не навистина имаат луксузот на време да се исчисти во тоалет седиште темелно.Расположливиот Тоалет Седиште Покрива од страна на АТЕНА ФЈУЧЕРСИ ќе помогнат на децата безбедно, заштитено, и удобно како тие го направите на нивниот бизнис.Нема повеќе гужва, нема повеќе да се плаче.Додадете награда објекти или активности на дното од секој ден, така што вашето дете знае што тие се со цел за.Печати на враќање превозот етикета.Нашите тоалет седиште маска може да ви помогне со тоа.5 x беа 25,5 инчи, обезбедување на поголема покриеност во текот на делот кој треба да се користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата