.

.

Среќен Kwanzaa Фото Кабина Позадина за Фотографија Афроамериканец Наследство Фестивал Прослава Декорација Снабдување -5.9x3.6ft

Среќен Kwanzaa Фото Кабина Позадина за Фотографија Афроамериканец Наследство Фестивал Прослава Декорација Снабдување

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 5.9×3.6 ft(180cm×110cm).Материјал : Полиестер ткаенини, трајни и обновливи водоотпорен без исчезнува.Пакет Оглас : Само 1pc позадина, НЕ СТОЈАТ.Отстрани Набори : Прво, користете влажна крпа избришете или ниска температура железо позадина назад.Второ, се тркалаат позадина со стап и го стави на неколку дена.Широка Примена : Ова Kwanzaa фото позадина може да се користи како фото студио за фотографија, фото кабина реквизити, photoshoot, ѕид декорација на маса декорација, поседува и да преземат некои незаборавни слики со вашето семејство и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата