.

.

Imirell Бебе Девојка Роденден Позадина 5Wx7H Нозе Розова Балони Подароци Слатка Принцеза Мало Девојче 1-ви Роденден Фотографија Потекло Украси Банери Фото Снимајте Орке

Imirell Бебе Девојка Роденден Позадина 5Wx7H Нозе Розова Балони Подароци Слатка Принцеза Мало Девојче 1-ви

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ГОЛЕМИНИ : 5 Wx7 H нозе.Ние нудиме посебни сопствен сервис.Други големина или слики што сакате да обичај и печатење, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. ★УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Дизајниран со розова балони, напредни моделот печатење технологија, среќен роденден позадина на сликата јасно. ★Се ПРИМЕНУВААТ : Идеален за девојка роденден фотографија позадина, како и за видео позадина. ★МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно.Издржливи, преносни, не-рефлективен перат, може да имате неколку набори но лесно да железо. ★ТОПЛО СОВЕТИ : Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Ве молиме железо тоа да го отстраните брчките, ако е потребно.Современите розова балони дизајн кој декоративни исклучен тонски бои на розова и бела боја.ГОЛЕМИНИ : 5 Wx7 H нозе.Ние нудиме посебни сопствен сервис.Други големина или слики што сакате да обичај и печатење, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Дизајниран со розова балони , напредни моделот печатење технологија, среќен роденден позадина на сликата јасно.Се ПРИМЕНУВААТ : Идеален за девојка роденден фотографија позадина, како и за видео позадина.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер платно.Издржливи, преносни, не-рефлективен перат, може да имате неколку набори но лесно да железо.ТОПЛО СОВЕТИ : Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Ве молиме железо тоа да го отстраните брчките, ако е потребно.ДЕТАЛИ Боја : Розова и бела Материјал : Полиестер Платно Големина : 5 Wx7 H Тежина : 0.7 lb ИЗВЕСТУВАЊЕ Позадина стојат не е вклучена.Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3мм.Објектот може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот дисплеј монитори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата