.

.

DASHAN 6x4Ft Среќен Велигден Полиестер Фотографија Позадина Зелена Гроздобер Дрвени Штици Шарени Јајца Позадина Роденден Бебе Туш Партија Банер Оркестарот Материјали

DASHAN 6x4Ft Среќен Велигден Полиестер Фотографија Позадина Зелена Гроздобер Дрвени Штици Шарени Јајца Позадина

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ Големина : 6x4ft (1.8 m x1.2m )/W-Х. ❤ Материјал : 100% полиестер(Перат,Брчките се слободен). ❤ Fetures : Брчки слободни, не исчезнат, може да се перат и пеглаат, еднократно, свитлива и издржлив, лесен, позитивни критики. ❤ Погоден за : Професионално студио за фотографија и партија декорација. ❤ Забелешка : 1 компјутер фотографски позадина, со исклучок на позадина стојат.Производ Description Welcome да DASHAN Велигден Фотографија Позадина Store Package Include : Само еден полиестер фотографија позадина (виткање).Не се Вклучуваат : Клипови, или да стои или било кој друг додаток за фотографија.Подетални информации : Материјал : Полиестер Ткаенини -Перат ,Лесна,waterproof Features : не згаснат, Брчки слободни, еднократно, свитлива и издржливи, Подготовка : во рок од 3 days Usage : За Фотографија за Новороденче,Деца,Возрасни,Љубители Семејства,Совршен за ТВ/Филм Производство,Сите Видови на Свадба,Лица,Настани,Фестивали,Активности,Artistics Портрети.Како Да Се Прилагодите?1)Ако сакате да користите нашата слика, можете да ни кажете големината или додадете ја содржината што сакате, тогаш може да се прилагодите на позадина за вас.2)Ако сакате да ја користите вашата сопствена слика, можете да ни испратите сликата со JPG поголеми од 1 MB и помалку од 10 MB.Внимание : Брод од страна на виткање ,Па така не може да биде мала набори.Овде ние ви препорачуваме : A : Можете да железо или перење за отстранување на набори,тоа ќе биде во ред.Б : Рашири тоа и се стега тоа да се врати капка стојат,Виси тој за неколку дена, исто така работи.Белешки : ве Молиме стојат право растојание кога у правите фотографии.Не стои премногу блиску да имаат добар шут ефекти.Исто така, некои големи слики може да се чини малку pixelated кога гледа closely Dear Клиент : Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата