.

.

KTWD 10x6.5Ft Летните Тропски Backdrops Цвеќиња Бебе Среќен Роденден Банер Фото Потекло Прилагодено Photocall Фото Студио Винил

KTWD 10x6.5Ft Летните Тропски Backdrops Цвеќиња Бебе Среќен Роденден Банер Фото Потекло Прилагодено Photocall

DEN 1269.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [Пакување] : Само 1 позадина, не стојат или клипови. [Материјал] : изработена од винил крпа, светлина и издржливи, свитлива, навремено-доказ, не-рефлективен high-definition квалитет на сликата, лесно да не чувајте или пренесувајте. [Предности] : Секоја слика во позадина е направен со висока резолуција, високо-технолошки дигитална опрема, со што на сликата повеќе деликатна и живописни, и фотографијата повеќе живописни и lifelike. [Употреба] : Ова позадина може да се користи како фото студио за фотографија,ѕидни украси,десерт маса декорации,фото потекло,прослава, лица, настани, на видео снимка во живо, итн.Тоа е совршен за различни настани, роденден, пролет, лето, есен, зима,итн. [Прилагодување] : Ако треба да се прилагодат и други големини за печатење или слики, ве молиме контактирајте со нас.Бренд : KTWDwelcome на нашите shop We се специјализираат во производство на различни позадина пакување листа, Вклучувајќи : Постои само една страна на винил позадина ѕид (дадени по виткање).Не вклучува : куки, клипови, или да загради или било какви други фотографски додатоци.1. Лесни, high-definition, погоден за мулти-режими на снимање.2. Не се сместени во сонцето за долго време.3. Не се мијат со вода, избришете валкани дел со влажна крпа.Како да се прилагодите?1. Ако сакате да ја користите вашата сопствена слика, можете да ги испратите на сликата за нас.2. Ние поддршка прилагодување на разни големини : 5x3 FT, 7x5 FT, 8x6 FT, 10x8 FT, 8x10 FT, 10x10 FT, итн.како да го инсталирате?1. Обеси на протезата со некој клип.2. Се користи леплива лента да се држи на ѕидот.3. Се откажам со hook Why постојат брчки?1. Според релевантните прописи на Државата Пост Бирото, ние испрати во укината форма.Како да ги отстраните брчките?1. Железо назад со пареа железо на најниската температура, тоа ќе биде мазна повторно.2. Виси на протезата со некој клип за неколку дена е исто така ефикасни.3. Навивам позадина со ролери, почекајте 3-4 дена, тоа ќе биде ефективна Почитувани клиенти : Ние правиме за клиентите искуство и задоволство нашиот врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ви благодариме за вашата поддршка!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата