.

.

6x4ft Бела Селски Дрво Велигден Позадина Пролет Шарени Јајца Флорални Зелена Трева Фотографија Позадина Флорални Bunny Деца Бебе Туш Роденден Оркестарот Банер Портрет

6x4ft Бела Селски Дрво Велигден Позадина Пролет Шарени Јајца Флорални Зелена Трева Фотографија Позадина Флорални

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Големина и Боја】 : 6x4ft, Висока резолуција на дигитален принт со око-фаќање на детали и lifelike бои.Не рефлексивни. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- Бела Селски Дрво Велигден Позадина потекло се направени од високо-квалитетен материјал( Винил) кој е издржлив, реални и различни, исто така лесно да се справи и складирање. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】- Користење на серија на високо-технолошки дигитален дизајн и компјутерот печатен, тоа го прави на снимање ефект повеќе реални и се повеќе шарени, добар избор за аматерски и професионални фотографи. 【ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА】- Бела Селски Дрво Велигден Позадина може да се користи како роденден,бебе туш,деца aldults портрети,торта табела банер,отворено партија, и видео backdrops или се прикажува.Исто така, совршен за видеа и DIY фото кабини. 【ТОПЛО СОВЕТИ】- Со цел да се олесни транспорт и пакување,овие фото позадина ќе биде укината за превозот, што резултира во браздата.Ве молиме користете пареа железо да железо задниот дел на објектот за да го отстраните браздата и се тркалаат нив 2 до 5 дена , Брчките се речиси невидливи.Детали : Материјал : винил Боја : Како на сликата прикажани Пакување : Виткање,Едно Парче позадина.Предности : Компјутерот печатен.Светлината и издржливи.Лесно да се откажам Како да ги отстраните брчките : (1) Висат природно за неколку дена, нема проблем. (2) Топлински со пареа железо на задната страна од објектот,Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Поради разликата помеѓу следи и светлината,тука е нормално дека мала разлика во бојата,сликата е јасна,реална,стерео смисла е силна.На оваа Фотографија Backdrops се лесно да се користи за сите нивоа на фотографи и разни прилики.Апликации опсег : Тоа може да се користи во многу ситуации, како што се добивање заедно повод, свадби,работа,дипломирањето,birthday (Роденден), Партија,сите големи настани или украси и сл.Повратни информации : Ако не се задоволни со трансакцијата, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата