.

.

YongFoto 5x3ft Напуштена Фабрика за Градење Позадина метална Врата Светла Индустрија Објект Опрема Ретро Празни Внатрешни работи Фотографија Позадина Девојки и Момчиња

YongFoto 5x3ft Напуштена Фабрика за Градење Позадина метална Врата Светла Индустрија Објект Опрема Ретро Празни

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✿【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 2. Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 3. Обичај Услуга : Контактирајте со нас пред исплата.Испрати сопствени информации од страна на Порака (Големина, Зборови, Боја или кои било делови да се промени) 4. Кориснички себе фотографии треба high-definition слики, по можност во 1mbps или повисоко. ●Package Size : 5x3ft 1 x парична КАЗНА ВИНИЛ Фотографија Позадина (Виткање). ●Производот Features1. Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив, лесен да се свитка, лесен за носење, лесно да се откажам straightly или природно. 2.Ние ги доставуваме позадина во други димензии, како што се 5x3ft、5x4ft、6x4ft、7x5ft、8x6ft、9x6ft、10x6.5ft、10x8ft、12x10ft、3x5ft、5x7ft、8x10ft, итн. 3. Ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот е различен, затоа, бои може да се разликува малку.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секој материјал.И сите наши слики се направени од вистинска предмети. 4. Флеш светла се препорачува, да бидете сигурни дека можете да добиете совршено ефикасни право растојание пред backdrops е потребно. ●Посебни Notes1. Сите backdrops ќе биде предаден укината (поради поштата политики на превозот големина), тоа може да предизвика набори.Еве начини за намалување на брчките : a.Обеси на уредно место за неколку дена.б.Можете да се тркалаат тоа цврсто со цилиндрична објект , и го оставиме тоа за неколку дена.в.Стави густа ткаенина на задниот дел од тоа, железо и од назад нежно, како железо вашата тенка облека. 2.Не се Вклучуваат : Клипови, или да се Залагаме за Фотографија. 3. Нормално е дека боите можат да се разликуваат малку меѓу она што го гледате на екранот и дека на вистинската стока, Поради Item боја може да имаат боја разлика од екранот прикажана, следење и снимање слика, ве молиме да се разбере.Ако имате било какви прашања, предлози или проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата