.

.

ZHUAN Масажа Кревети Здолниште Pillowcase Масажа Табела Лист Поставува на Маса Здолниште, Перница Маска, Столче Маска, Спа Ќебе,Bedspread Лице Остатокот Дупка-Розова 70x185cm(28x73inch

ZHUAN Масажа Кревети Здолниште Pillowcase Масажа Табела Лист Поставува на Маса Здолниште, Перница Маска, Столче

DEN 933.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☀Повеќето Удобно Масажа Кревет ПокриеНашата Убавина Четири-парче Сет Е Направен Од 100% Полиестер И Е Мека И Удобна.Со Голема Сила И Еластична Recovery,Тоа Е Трајни,Анти-навремено И не-Железо. ☀Функционална Масажа Каучот ПоставитеВо Здолниште Лист Е Толку Добро Да Се Скрие На Сите Ваши Предмети Под Масажа Маса,Што Го Прави Вашиот Spa Да Бидат Чисти И Да Се Среди И Да Се Зачува Простор.Ќебе Е Голема И Дебела Доволно Да ги Задржи Клиентот за Приватноста И температурата на Телото. ☀Погоден за стандард масиПогодни за речиси сите масажа кревети со квадратни агли.Еластичен обврзувачки листови се лесно да се слајд,се Одржа во место, И лесно да се приспособат на перници.Преголеми листови се обезбеди максимална маса покриеност и чист стил. ☀ELEGENT СТИЛПрекрасен кавга дизајн карактеристики се собраа возбудува околу 3 страни од креветот за класичен,Убав и долготрајни. ☀Луксузни спа поставитеУбави бои и едноставен дизајн ќе ја подобри целата околина на вашата соба или бања, Идеално трајни производи за комерцијална употреба.Обновете Го Вашиот Масажа Табела Со Оваа Масажа Табела Здолниште Во Собата.Донесе Професионална И Луксузен Изглед На Вашиот клиент.Оваа Масажа Табела Здолниште во Собата Е Совршена Комбинација На Функционалноста И добар Изглед.На Постелнина Може да Бидат Применливи во Салон за Убавина Тетоважи Спа Акупунктура Chiropractic третмани.Типична примена Салон за Убавина;Масажа Соба;салон за Убавина;homeu2013health;Луксузен Хотел;здравствен Клуб;сауна, Бања Соба И повеќе Оваа 4 Парчиња Сет Вклучува Масажа Табела Лист, Кревет Покрие Со Quilted Ќебе, Pillowcase И Столче Маска, Обезбедува Сите Можности За Вашите употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата