.

.

TUIJI 0-6T Голема Bowknot Деца Бебе Девојки Формално Фустани Церемонија Партија Чипка Везови Фустан со Headwear

TUIJI 0-6T Голема Bowknot Деца Бебе Девојки Формално Фустани Церемонија Партија Чипка Везови Фустан со Headwear

DEN 550.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Увезени.Патент затворање. 0-6 T Голема Bowknot Деца Бебе Девојки Формално Фустани Церемонија Партија Чипка Везови Фустан со Headwear.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.КАРАКТЕРИСТИКИ - бебе бебе дете девојка се облекуваат,БЕЗ ВРЕВА,СЛОБОДНИ headband,Отстранлив назад голема bowknot,тантела и цвеќиња,околу врат,без ракави,коленото должина,возбудува.ПРИЛИКИ - Prefect за посебни прилики,Крштевки,Фотографирање Пука,церемонија,роденден,перформанси, свадба, првото име на ден, формално ден,Крштевки итн.Перење Methon - Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши. 0-6 T Голема Bowknot Деца Бебе Девојки Формално Фустани Церемонија Партија Чипка Везови Фустан со Headwear Боја : Грав во Прав | Големина : 3-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата