.

.

Cudilica Новороденче Девојки Крштевка Принцеза Долг Ракав Tulle Чипка Фустан Здолништа Shawl Шапка 3Pcs Бебе Облека Поставува

Cudilica Новороденче Девојки Крштевка Принцеза Долг Ракав Tulle Чипка Фустан Здолништа Shawl Шапка 3Pcs Бебе

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Материјал : Tulle дека е кожата-пријателски, меки и удобни за носење.Бебе бебе девојки принцеза gown фустан од 12 до 18 години месец чипка 3pcs свадба, роденден церемонија партија деверуша формално фустани облека.Дизајн : Овој фустан е солидна боја, без ракави, назад патент нагоре, mesh, чиста, околу врат, половината лак, мулти-слој и туту стил.На shawl блузи е долг ракав, кратки и пред копче.Bowknot hairband.Големина и Боја : 0-3 месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-18 месеци, па ве молиме проверете ја големината графиконите подолу внимателно пред и боја е прикажан како слика.Одличен Подарок : Овој фустан е погодна за лето.Тоа е исто така убав подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ, Родендени, Децата Ден, активности на отворено.Новороденче девојки lcae фустан 0 3 6 9 месец облека здолниште сетови.Пакет : 1 * фустан, 1 * shawl блузи и 1 * headband.Ова е одлична за пријатели' деца, што е уште поважно, тоа е пријатна и многу мека да се носат.Одлично за ова лето и малку девојки.Бебе Девојки 3 PCS Фустан, Костим, без Ракави Круг Вратот и Половината Лак Туту Фустан, Долг Ракав Кратко Копчето Shawl Блузи, Лак Headband Perfect за вашите девојки во дневниот носат и соодветни да се фотографија, која е толку симпатична и модерен.Повик девојки носи се направени од високо квалитетни материјали кои се меки, нежни и удобно.Неговата убава и удобно облека за девојчињата да носат.Големина Charts Size(cm)70-Фустан Должина : 42-Биста : 42-Shawl Должина : 16-Советува Возраст : 0-3 Months80-Фустан Должина : 44-Биста : 44-Shawl Должина : 17-Советува Возраст : 3-6 Months90-Фустан Должина : 46-Биста : 46-Shawl Должина на : 18-Советува Возраст : 6-9 Months100Фустан Должина : 48-Биста : 48-Shawl Должина : 19-Советува Возраст : 9-18 Months Size(инчи)70-Фустан Должина : 16.54-Биста : 16.54-Shawl Должина : 6.30-Советува Возраст : 0-3 Months80-Фустан Должина : 17.32-Биста : 17.32-Shawl Должина : 6.69-Советува Возраст : 3-6 Months90-Фустан Должина : 18.11-Биста : 18.11-Shawl Должина : 7.09-Советува Возраст : 6-9 Months100Фустан Должина : 18.90-Биста : 18.90-Shawl Должина : 7.48-Советува Возраст : 9-18 Months Specifications Материјал : tulle.Големина : 0-3 Месеци/3-6 Месеци/6-9 Месеци/9-18 Months Gender : девојки.Сезона : летни.Ракавот : долг ракав/ракави.Вратот : околу врат.Модел : солидна боја.Одговара : лабава.Стил : диви мода.Notes1.Ве молиме да се разбере не може да биде лесна отстапување постои. 2.Поради осветлување и монитори, има мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот објект.Пакет Content1 фустан, 1 shawl врвот и 1 headband.Promise If производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Боја : Бела | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата