.

.

XJJZS Трајни Тешки Безбедност Гаража Анти Кражба Модерна Нерѓосувачки Челик Врата Синџир Заклучување Врата Дома Слајд Гром Latch Штала Лесно се Инсталира

XJJZS Трајни Тешки Безбедност Гаража Анти Кражба Модерна Нерѓосувачки Челик Врата Синџир Заклучување Врата

DEN 1897.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стилски дизајн совршено се совпаѓа современата домашна декорација.Завршувањето на процесот може да се спротивстави на дневни гребнатини и ' рѓа, и е лесно да се чисти.Кога вратата е делумно отворена, безбедна набљудување и вентилација може да биде обезбедена.Направени на здрав нерѓосувачки челик материјал и задебелена синџир за максимална сила и долгорочна употреба.Вратата синџир за заклучување е опремен со пролетта копчето за заклучување, што може да се заклучи синџир заклучување повеќе цврсто и подобрување на анти-кражба перформанси.Направени на здрав нерѓосувачки челик материјал и задебелена синџир за максимална сила и долгорочна употреба.Вратата синџир за заклучување е опремен со пролетта копчето за заклучување, што може да се заклучи синџир заклучување повеќе цврсто и подобрување на анти-кражба перформанси.Тоа може ефикасно да се спречи децата од отворањето на тоа случајно, користат за да се заштити вашиот простор, или им овозможи на мали домашни миленици да влезе и да ја напушти куќата безбедно.стилски дизајн совршено се совпаѓа современ дом decoration The завршувањето на процесот може да се спротивстави на дневни гребнатини и ' рѓа, и е лесно да се чисти.Кога вратата е делумно отворена, безбедна набљудување и вентилација може да биде обезбедена.Инсталација Методи : Една врата : не се отвори лево/десно една врата, лесно да се инсталира.Двојни врати : внатре/надвор врати во процесот на инсталација,подалеку, растојанието помеѓу тока и на база, на помали Аголот на отворање на вратата.Мајка и дете врата : кога вратата и рамка на врата да не се во иста рамнина, треба да мат станот по инсталацијата.Инсталација чекори : 1. Се утврди инсталација позиција пред дупчење;2. Одредување на завртки (security вратата треба да се удирани со тупаници со електрична тули и тула опашка завртки;Кога инсталирање на дрвена врата, завртка во вратата директно со само-прислушување завртки.)Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Door Синџир Заклучување Одбор Големина : За 93x45 мм+45x23 mm/3.66x1.77 инчен+1.77x0.91 инчен(L x W)1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот inc.

Кон својствата

Material:
Stainless Steel
Door Chain Lock Board Size:
About 93x45 mm+45x23 mm/3.66x1.77 inch+1.77x0.91 inch(L x W)
1. Only the main products are sold, and the remaining products are only for decoration and not for sale. :
2. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture. :
3. Due to manual measurement, the size may be 1-2 cm wrong. :
remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible! :
The package inc :
Најдобри предлози во категоријата