.

.

visesunny Расклопна Голем Капацитет Кошница Гроздобер Портрет на Четвртина Коњ Движење (2) Облека и Играчки за Складирање Забавува со Трајни Памук се Справува Дома Орга

visesunny Расклопна Голем Капацитет Кошница Гроздобер Портрет на Четвртина Коњ Движење (2) Облека и Играчки

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ги чисти само, не користете абразивни почиста.☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Направете Вашиот Декор POPGet креативни со забава дизајни и бои, кои се лесно да се меша и натпревар со асортиман на големини, бои и дезени.Тој нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како книги, списанија, магазини и играчки, да ги задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти!тие се исто така одличен декор на фестивалот , како ноќта на вештерките, божиќ, на вљубените, таткото, мајката , децата ден и така натаму.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Ако навистина ви се допаѓа тоа, КУПИ СЕГА!.Тие се направи една прекрасна, но и практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, бебе туш, housewarming, или било кој друг подарок-давање прилики!.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Тие се, исто така, prefect перење попречува со бела ЈП внатрешниот слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата