.

.

Правоаголни Складирање Бин Фламинго Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок Кошеви

Правоаголни Складирање Бин Фламинго Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Стилски Дизајн】Симпатична печатени моделот е специјално дизајниран за деца, која ги комбинира двете на практични форми и украсни.Играчка за складирање лани не само домаќинство живот добра помошници, но, исто така, поставен украси во дете соба. 【Мулти-Цел】Нашите платно складирање кошеви се совршен за да accessorize, организирање и зачувување на објекти во дом и канцеларија.Тоа е идеален да се користи како играчка кутии или полица кошеви за коцка складирање организатор полиците, cubbies, bookcase и биро.Здрав жица рамка стои до секојдневна употреба во полиците, децата " домашна продавница, бањи, спални, перење соби и плакари. 【Расклопна Складирање Бин】Расклопна за лесно складирање ако не се користи, Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.Вграден челичен прстен на врвот, не е лесно да се деформира. 【Издржлив Материјал】надворешниот платно е целосно печатени, поставата е направен од бел ЈП Слој ткаенина, и полесно се справува е направен на стп кожа кои го прават тоа лесно да транспорт или премести кога тоа е потребно. 【Oldable Кошница Големина】15"L×11"W×9.5"H инчи.Заштедите на простор кога не се во употреба и fold flat за лесни за складирање.Супер подарок за вашето семејство, љубовник, деца и пријатели.Понекогаш во животот, складирање кошница за да примите работи кои нека вашиот живот полн со дребулии ќе го направи дома живот повеќе среди и организира предмети за домаќинството со себе е точно покажува вашата посветеност на животот.Оваа складирање торба погодна за возрасни, тинејџерите, деца, бебиња; погоден за играчки, книги, облека и други нешта, погоден за дома и на училиште.ИМАЈТЕ На ум - складирање бин доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Тоа ќе се опорави по еден период на време за користење или да се стави satff во страна.и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Зошто да изберете нашите големи складирање кошница? - Просторен капацитет : 15"(L) x 11"(W)*9.5(H), продавницата за повеќе работи. - Здрав страна СТП кожа рачки за лесна за носење. - Издржлив Материјал : Платно + ЈП Слој linner. - Расклопна дизајн за компактен, лесен за чување. - Симпатична прекрасна 317526504 шема дизајн. - Повеќе функција, погоден за секое место.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата