.

.

visesunny Ирваси Божиќ Снегулка Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница Играчка Облека Полици Кошница за Бања,Спална соб

visesunny Ирваси Божиќ Снегулка Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Материјал и изградба обезбедува долготрајни бин дека ќе може да се користат одново и одново.Печати на враќање превозот етикета.Тие се направи една прекрасна, но и практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, бебе туш, housewarming, или било кој друг подарок-давање прилики!.Солидна Construction Built да трае овие кутии се засили со О-прстен и висок Квалитет на дното за да се даде форма и структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба.Направете Вашиот Декор POPGet креативни со забава дизајни и бои, кои се лесно да се меша и натпревар со асортиман на големини, бои и дезени.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба.Толку Многу Options To видите целата наша селекција на чување опции за пребарување : visesunny складирање или посетете го нашиот бренд страница at. ☑️ ПРЕНОСНИ, РАСКЛОПНА & ТРАЈНИ, водоотпорен – Направен од висок квалитет на ДВОЈНО ПЛАТНО материјали, нашите складирање кошеви се малку мека, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Нашите Складирање Кошница може да се користи за : Плакарот Storage Utility Storage Organizer Складирање Bins Holiday Storage Dinnerware Storage Toy Storage Sundry Storage Even Милениче Простор. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата