.

.

Акварел на Животните Папагал Големи Складирање Кошница Расклопна Складирање Бин Организатор на Коцка Перење Забавува за Облека во Спалната соба Расадник Играчки

Акварел на Животните Папагал Големи Складирање Кошница Расклопна Складирање Бин Организатор на Коцка Перење

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч.Совршена големина за да може да се стави каде што сакате.Материјал : Направен од 100% Платно и Водоотпорен ЈП Обложување Поставата.Постои прстен жица на врвот кој го направи за складирање кошница отпорни на деформација.Организираме Сè : Нашата облека попречи е погодна за чување облека(особено за долна облека, чорапи, градник), продавница за валкани алишта за перење, место во детската соба на продавница за играчки, книги и други предмети за домаќинството, продавница за домашни производи.чувајте го домот чист и уреден.Совршен за градинка, дом, канцеларија, плакарот организатор, спална соба, бања, колеџ ученичкиот дом, итн.Практичен Дизајн : Нашата перење кошница да го пореметат може да се распадна за лесно складирање кога не сакате да го користите!Секоја кошница има цврсти рачки кои обезбедуваат лесно носење и мобилност.Услуга : Нашата цел е да обезбеди квалитет на производите во голема вредност и одлични услуги на клиентите. 100% гаранција за квалитет. 24-часовна онлајн сервисот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Со нашиот тим, кантите/перење забавува, ќе имаат одредено место за уредно чување предмети и задржи вашето семејство и животен простор организиран и ефикасен додека се уште се во удобноста на вашиот дом.Производ Specification Material : Платно и Водоотпорен ЈП Внатрешниот Слој (што за да се постигне ефект на влага отпорни).Големина : 38 x 28 x 24 cm Application : За да ги чува сите видови на облека, играчки, и други статии.Пакет Количина : Ние обезбеди 1pc и 2 парчиња за вашиот избор.Погоден за Секоја Прилика : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот.Забелешка : за складирање бин ќе биде укината и потоа се испраќаат.Тоа ќе се опорави по одреден временски период на користење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата